Ekonomicky výhodná tepelná čerpadla pro každou domácnost

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Úsporná tepelná čerpadla jsou odborníky považována za budoucnost v ohřívání vody a vytápění, díky tomu jsou úsporná tepelná čerpadla favority mezi zdroji tepla. Princip tepelných čerpadel se využívá jako základ zařízení, jako jsou například mrazničky, ledničky, kupříkladu klimatizace a leckteré typy vytápění. Přibližně 70 procent energie ekologická tepelná čerpadla využijí z vnějšího prostředí, jež pojímá obrovské kvantum tepelné energie.

K přírodě šetrná tepelná čerpadla v zásadě pracují v zužitkování chladicího média s nízkým bodem varu.  Chladivo se vypařuje při kontaktu s vnějším prostředím, kompresor pak chladivo v plynném skupenství stlačí, a tak dojde k navýšení teploty určené pro vytápění, popřípadě pro ohřev teplé vody. Tak se v kondenzátoru topnému médiu předává teplo, a díky tomu je znovu ochlazováno a zkapalněno. Poté se chladicí hmota se navrací do kompresoru, cyklus se znovu opakuje.

K životnímu prostředí šetrné tepelné čerpadlo vzduch voda pracuje obvykle na principu převodu tepla do topné kapaliny přes hydrobox, kde je vestavěný malý elektrokotel. Tento elektrokotel napomáhá tepelnému čerpadlu získat konkrétní teplotu při nízké venkovních teplotě. Ale i při venkovních teplotách -15 st. Celsia jsou ekologická tepelná čerpadla vzduch voda stoprocentně funkční. Doopravdy nízké pořizovací náklady a snadné zabudování jsou základními atributy těchto čerpadel. Kupte si ekologické kondenzační plynové kotle a úsporná tepelná čerpadla vzduch voda.

Společnost IQ energy přispěje každému zájemci radou, jak obdržet státní podporu na snížení energetické náročnosti budov, a to neplacenými konzultacemi pro občany, avšak i pro živnostníky a veřejnou správu. Státní program Zelená úsporám má do roku 2020 vynaložit několik desítek miliard korun na zateplení domů, na stavění pasivních budov, změny kotlů a ostatní úspory energie. Proto je doporučována konzultace s odborníky, protože nešetrné vytápění se stalo hudbou minulosti.

Autor: registracePR on Říjen 26, 2015
Category: Domácnost, Řemeslo a služby
Štítky:, ,
2 responses to “Ekonomicky výhodná tepelná čerpadla pro každou domácnost”
  1. registracePR napsal:

    Prvotřídní štípané palivové dřevo vhodné na topení v kamnech, krbech a dalších. Dřevo je bezesporu nejekologičtější způsob vytápění. Stačí si jen vybrat to správné dřevo. Poradíme, dovezeme kamkoliv. Kontaktujte nás prostřednictvím webu drevoo.cz.

  2. registracePR napsal:

    Lodní kontejnery k těmto účelům: jako skladové kontejnery, stavební buňky, sanitární kontejnery, mobilní skladové kontejnery, modifikované ke stavbě modulových domů, kontejnery na prodej za výhodné ceny – více informací v eshopu kontejnery-mk.cz.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.