Funkční docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny představuje společnost Dignus.cz, účelný online informační systém pro školky se používá rovněž v jeslích anebo dětských skupinách

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Nutný docházkový modul vytvořený společností Dignus je využitelný rodiči, jejich potomky i zaměstnanci. Žádaný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny má vynikající zabezpečení a současně je uživatelsky komfortní. Praktický Dignus informační systém školky se vyrobil pro pracovníky v mateřské školce, zaměstnancům i rodičům, při výchově svěřených děcek pomáhá k dobré kooperaci mezi rodiči a vychovateli. Modul Dignus předkládá nezbytné informace pro rodiče, umožňuje vkládat aktuální zprávy, fotografie, rovněž se do systému mohou vložit materiály nutné k fakturaci. Společně se díky kvalitnímu, ale uživatelsky pochopitelnému modulu může lehce vypočítat školné z podkladů o docházce dětí. Uživatelsky vstřícný informační systém školky napomáhá zaměstnavateli i pracovníkům při spravování evidence a žádanek o dovolené. Potřebné statistiky a sestavy jsou zpracovávány pro management školních zařízení.

Protože je provozovatel zařízení ze zákona povinen vést průběžnou evidenci dětí, proto je musí zavést registrace svěřených děti. Prověřený docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus splňuje potřebu elektronického zaznamenávání dětské docházky dětí s čipy nebo vstupními kartami. Program Dignus práci zaměstnanců usnadní, k tomu zjednoduší veškerou registraci provozu MŠ, jeslí, popřípadě dětské skupiny. Modul bude školským zaměstnancům před uvedením do praxe představen a předveden, pomůže se jim s prvotními nesnázemi, dotazy se zodpoví.

Dignus bude kamarádem i pro pedagogy, kteří lépe ovládají vzdělávání dětí než administrativu. Program Dignus velmi zlehčuje veškeré administrativní úkony na celkové minimum. Mateřským školkám, jeslím i dětským skupinám se program předává vytvořen na míru a zakódován, správa programu je tak zajištěna před vniknutím nepravých osob.

Autor: registracePR on Březen 2, 2016
Category: Řemeslo a služby
Štítky:, , ,
4 responses to “Funkční docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny představuje společnost Dignus.cz, účelný online informační systém pro školky se používá rovněž v jeslích anebo dětských skupinách”
 1. registracePR napsal:

  Zápis do mateřské školky Pro Family je to nejlepší , jak zajistit dítěti kvalitní přípravu před základní školou. Navíc se bude neustále rozvíjet jeho přirozený talent. Váš syn nebo dcerka může podnikat nejrůznější aktivity, například kroužek keramiky, divadla, jógy nebo dokonce tenisu. Další podstatnou součástí je výuka angličtiny.

 2. registracePR napsal:

  Pokud máte rádi kvalitně a rychle odvedenou práci, pak jsme pro vás vhodnými partnery pro revize elektro – provedeme kontrolu všech elektrozařízení, na místě opravíme i menší zjištěné závady. Můžete nás kontaktovat na stránkách prazska-revizni.cz

 3. registracePR napsal:

  Rezervujte si to nejlepší ubytování s dětmi v Krkonoších a sice v Hotelu Profamily Top Benecko! Pokud přijedete v zimě, užijete si krásné zasněžené přírody a vyhlášených sjezdovek kousek od hotelu. Podrobnosti hledejte na webu hoteltop.cz.

 4. registracePR napsal:

  Jesle na prodej – jestliže se rozhodnete pro jesle nezařízené, využijte poradenství, kde vám zkušení pracovníci pomohou se správným výběrem. Na našem inzertním portálu umístěném na webových stránkách jesle-skolky.cz získáte několik služeb v jednom, v začátcích vám rádi poradíme!

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.