Hledáte vhodné místo pro svou dovolenou? Ubytování u moře, se kterým budete spokojeni

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

 

Proč zůstávat doma, když se můžete vydat za sluníčkem? Otázka, která napadne nejednoho cestovatel, ale v současné době také každého, kdo nemá – jak se říká – hluboko do kapsy. Dovolená u moře je dnes ovšem dostupná většině lidí. Představme si tedy, proč je dovolená u moře prospěšná a jaké jsou současné oblíbené turistické destinace.

Přímořské klima vám zlepší zdraví

Pobyt u moře má řadu zdravotních výhod, a proto dovolenou u moře doporučuje většina doktorů. Slaná voda totiž blahodárně působí na pokožku a mořský vzduch zas prospívá plicím. Pozitivní vliv má odpočinková dovolená u moře i na psychiku člověka. Ubytování u moře vás navíc nemusí přijít vůbec draho. Záleží hlavně na tom, jak blízko pláži se chcete ubytovat a jak velký luxus si chcete dopřát. S ne přehnaně vysokými nároky ale můžete čekat rozumnou cenu.

Co třeba slunná Kalábrie?

Oblast Kalábrie tvoří špičku „italské boty“. Máte-li tedy alespoň základní znalosti ze zeměpisu, jistě víte, že bude Kalábrie pořádně na jihu. To znamená, že je tam spousta sluníčka a příjemné teplé moře. Protože se Kalábrie rozhodně řadí mezi oblíbené destinace, je nabídka ubytování v Kalábrii docela široká. Kromě odpočinku a koupání v moři je zde také možnost navštívit největší ostrov Středozemního moře, Sicílii. Kalábrie je totiž od Sicílie vzdálená jen několik kilometrů.

Odpočinková dovolená na Balkáně

Balkánský poloostrov byl ještě nedávno brát za „pro turisty nebezpečnou oblast“. To už dnes dávno neplatí. Řada zemí Balkánu je dnes součástí Evropské unie a další se tam chystají. Výjimkou nám pak není ani Černá hora. Apartmány v Černé hoře si však může dovolit téměř každý, pláže jsou tu nádherné a lidé vlídní. Prostě místo, kam se budete velmi rádi vracet.

Autor: registracePR on Leden 15, 2015
Category: Cestovní ruch
Štítky:, ,
2 responses to “Hledáte vhodné místo pro svou dovolenou? Ubytování u moře, se kterým budete spokojeni”
  1. registracePR napsal:

    Prohlédněte si nabídku prodeje levných letenek. Akční letenky jsou prodávány za oficiální publikované tarify jednotlivých leteckých společností s využitím všech speciálních cen, zlevněných tarifů i možných slev. Levné letenky z Prahy do celého světa si můžete zakoupit online na webu letenky-servis.cz.

  2. registracePR napsal:

    Ostrov Krk je jeden z nejkrásnějších ostrovů Chorvatska, a proto je mezi turisty velmi vyhledávaný. Mírné středomořské klima a přírodní krásy ostrova si každý hned zamiluje a bude se sem rád vracet.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.