Jak pomáhají obnovitelné zdroje energie?

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Dumáte, jak hospodárněji vytápět a ohřívat vodu? Zvláště když vytápíte dům pevným palivem, plynem, případně elektřinou, může se vám tento krok vyplatit. Všechny obnovitelné zdroje energie jsou dobré jak z pohledu financí, jež se vám za rok podaří ušetřit, především ale proto, že nadobro využijete ekologický a k přírodě ohleduplný energetický pramen.

Ukázal se obnovený program Nová zelená úsporám

Když zřetelně uberete na ekologickém zatížení, na rekonstrukci můžete dostat dotaci z programu Státního fondu životního prostředí – Nová zelená úsporám. Pojem Nová zelená úsporám jste jistě už někdy slyšeli. V tuzemsku program Nová zelená úsporám již několik let běží. Jde o příspěvky na obnovitelné energetické zdroje a k tomu na energetické úspory. S pomocí podpůrného programu Nová zelená úsporám si zájemci můžou nakoupit fotovoltaické panely, anebo například tepelné čerpadlo. Před samotným nákupem se přesvědčte, jestli dostojíte nutným podmínkám k obdržení příspěvku.

Příznivá sluneční energie

V poslední době je oblíbeným pojmem solární ohřev vody, pomocí něhož výrazně ušetříte peníze vydávané za energii. Investovat se vyplatí třeba do komplexní solární soupravy ROTEX, systém vytvářejí solární kolektory a zároveň akumulační nádržka s maximální možnou tepelnou účinností. Spolehlivá solární soustava dovede převést 80 procent ze slunce na teplo, to pak skladovat v akumulační nádržce.

Jako na sluneční systém, tak snadno získáte i dotace na pořízení fotovoltaického panelu. U nás hojně využívaná fotovoltaika přeměňuje sluneční energii na elektřinu. Finanční příspěvek by mohl být až 100 tisíc Kč. Do solárního panelu pak můžete investovat libovolnou částku, záleží jen na vás, a na tom, co si od výkonu panelu slibujete. Doporučované stránky pro nákup jsou Iqenergy.cz, které provozuje SPOZE, společnost s ručením omezeným.

Autor: registracePR on Leden 26, 2016
Category: Domácnost
Štítky:, ,
2 responses to “Jak pomáhají obnovitelné zdroje energie?”
  1. registracePR napsal:

    Potěšte své zákazníky, obchodní partnery nebo zaměstnance propagačními předměty či dárky s logem nebo grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby, stačí se s námi zkontaktovat na stránkách unimark.cz.

  2. registracePR napsal:

    Profesionální výroba reklamy. Zhotovíme Vám podle Vašich požadavků, tu nejpřitažlivější reklamu i kdyby bylo její pořízení jakkoliv náročné. Vybírejte a objednávejte v našem eshopu unimark.cz, vše od drobných reklamních předmětů až po reklamní poutače, polepíme dokonce auto i výlohu.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.