Každý občan si může požádat o státní program nová zelená úsporám

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Při strmě rostoucích cenách energií spousta lidí vymýšlí, jak ušetřit a současně být šetrný k okolnímu prostředí. A proto se nabízí možnost změny dodavatele plynu a elektřiny. Který z dodavatelů pro vás bude nejpřijatelnější, vám může poradit kalkulačka úspor, jež je umístěna na webových stránkách IQenergy.cz. Obvykle je třeba zainvestovat, úsporu uvidíte až za několik let. Internetový obchod s užitečnými produkty a praktické rady naleznete také na webových stránkách. Odborné poradenství poskytujeme zdarma telefonicky, případně nás můžete kontaktovat přes formulář. Množství dotazů a nejasností se točí kolem programu Nová zelená úsporám.

Všechny podmínky pro žádosti o dotaci nová zelená úsporám jsou na webových stránkách systematicky uspořádány. Žádost o státní dotaci si můžete podat kdykoliv, žadatelé budou posuzovaní do konce roku 2021. Podle aktuálních výnosů z prodeje emisních povolenek se budou dodávat nutné částky na státní dotaci nová zelená úsporám. Akce nová zelená úsporám napomáhá ke snižování ekonomicko-energetické náročnosti stávajících rodinných domů, účastní se výstavby rodinných domů s malou energetickou náročností a ekonomického užívání zdrojů energie, jako jsou kupříkladu záměny zdrojů tepla za ekologicky šetrné tepelné zdroje. Soupis vyměnitelných tepelných zdrojů je na webu IQenergy.cz.

Souběžně se poskytuje státní dotace na výstavbu fotovoltaické elektrárny, kdy se na jeden dům přiznává podpora sto tisíc korun. Transformace slunečního záření na elektřinu s použitím polovodičových diod spojených do panelů – to je fotovoltaika. Na oblibě si fotovoltaika získává především díky své hospodárnosti a efektivnosti. Proto vybudování fotovoltaické elektrárny každému vlastníku přitáhne energetickou soběstačnost, ale zároveň snížíte dlouhodobé náklady celé domácnosti.

Autor: registracePR on Prosinec 10, 2015
Category: Finance
Štítky:,
1 response to “Každý občan si může požádat o státní program nová zelená úsporám”
  1. registracePR napsal:

    Začínáte podnikat v obchodní sféře? Naše Grafické studio Plzeň vám nabízí zajištění výroby webových stránek, které mohou vašemu obchodu přinést nové zakázky a nové kontakty. Objevte způsob, jak oslovit nové zákazníky. Více se dozvíte na webových stránkách tutostudio.cz.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.