Kde se dají sehnat levné karavany? Ideálně u DJ AUTO-CAR

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Nymburský karavany bazar DJ AUTO-CAR nabízí levné karavany pro každého zájemce. Homologované, levné karavany mají původ v Nizozemsku a Belgii, karavany bazar je prodává za rozumné ceny. Prověřený karavany bazar prodává levné karavany již od roku 2006, jelikož v tuzemsku pořád roste poptávka o levné karavany. Specializovaný karavany bazar má v sortimentu levné karavany v různých cenových kategoriích, mnoha značek a s různým vybavením. Nabízené levné karavany ze států Evropské unie prošly technickou kontrolou a přísnými zkouškami. Aktualizovaná podzimní nabídka karavanů je obohacena o významné posezonní slevy.

Dostupné, levné karavany má karavany bazar v odlišných cenových třídách, kdy cena závisí na stáří a typu obytného přívěsu a následně na konkrétním vybavení. Méně nároční zákazníci si mohou vybrat levný karavan již do padesáti tisíc korun. Na karavany bazar jsou k mání přívěsy za 100 tisíc až 150 tisíc korun. Náročnějším klientům zcela určitě budou vyhovovat dražší přívěsy, obytné přívěsy jsou komfortnější o stabilizátor, digestoř, bojler, klimatizaci, ale i markýzu a dálkově ovládaný pojezd.

Obvykle mají levné karavany běžnou výbavu, kam patří koupelna, prospěšná kazetová toaleta, plus kuchyň s nerezovým dřezem na plyn, lednička, vodní nádržka, případně stan. Dle potřeby zájemce se levný karavan může doplnit třeba akumulátorem (baterií), dále také sprchou, nebo vodním ohříváním. Klienti se nemusejí obávat studeného klima, protože obytné přívěsy jsou vybaveny dvojitými okenními skly.

DJ AUTO-CAR – karavany bazar – nabízí dovozové levné karavany, které jsou vystaveny na internetových stránkách společnosti, karavany bazar může importovat levné karavany dle potřeb zákazníka. Jistotou jsou doplňkové služby jako pojištění karavanu, převedení obytného přívěsu na inspektorátu dopravy, zařízení technické kontroly, odkoupení obytného karavanu na protiúčet, případně komisní prodej.

Autor: registracePR on Říjen 9, 2015
Category: Motorismus
Štítky:, ,
1 response to “Kde se dají sehnat levné karavany? Ideálně u DJ AUTO-CAR”
  1. registracePR napsal:

    Termální koupaliště v Dunajské Strede patří mezi nejoblíbenější rekreační středisko Žitného ostrova. Úžasnou dovolenou tam můžete strávit i Vy s Vaší rodinou! Zarezervujte si včas ubytování v Apartmánech Termal Dunajska Streda.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.