Kolovraty – Jak se zde bydlí? Více než dobře!

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

 

Kolovraty se nacházejí na jihovýchodním okraji Prahy a jsou poměrně rychle se rozvíjející částí. Pojďte si s námi ukázat, jaká byla jejich historie, jak zde tráví její obyvatelé volný čas a proč jsou Kolovraty tak dobrou adresou.

Barvitá historie Kolovrat

Už naši dávní předkové věděli, že se v místě dnešních Kolovrat výborně bydlí. Dochovány jsou dokonce archeologické nálezy, které potvrzují, že bylo toto místo osídleno již před více než 7 tis. lety. Na úrodných pláních Pražské kotliny pak vzkvétalo především zemědělství. Prvním zmínky o Kolovratech se pak objevují již v roce 1205. V tuto dobu vedla mezi Prahou a Říčany tzv. královská cesta a právě na té byly Kolovraty založeny. Tak dlouhou historii u nás prakticky nemá skoro žádná obec.

Jak na volný čas v Kolovratech?

Pro všechny věkové kategorie obyvatel toho Kolovraty nabízejí skutečně hodně. Pro děti a rodiče je zde připravené například rodinné centrum Macek. Pro rozvíjející se hudební talenty je tu zas dětský pěvecký sbor Coro Piccolo. Rodiče, kteří vyžadují, aby se jejich dítka zabývala sportem, si mohou vybrat z několika možných sportovních klubů. Starší spoluobčany tu sdružuje Klub důchodců Praha – Kolovraty a působí zde rovněž pěvecký sbor pro seniorky Jazzbáby. Ve svém volném čase se zde tedy rozhodně nudit nebudete.

Kolovraty = osvědčená adresa

V Kolovratech navíc počítejte s kompletní občanskou vybaveností, včetně dobré infrastruktury. Kolovraty se tak rychle rozvíjejí jak díky činnosti obce, tak díky zájmu developerů, kteří zde chtějí uspokojit poptávku po bydlení. Kromě domů určených pro bydlení zde rostou také sportoviště, revitalizován byl pak místní rybník a z nové budovy se může těšit škola i školka. Označení „dobrá adresa Kolovraty“ tak bezesporu platí.

Autor: registracePR on Leden 13, 2015
Category: Cestovní ruch
Štítky:, , , , , , ,

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.