Nezapomeňte na pravidelné obnovení výbavy na svůj motocykl

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Sezona motorkářů začala a přicházející letní období asi přinese největší nápor. Pokud stále váháte nad nákupem výbavy a nové výstroje na motorku, je ideální období. V obchodě Motobrašny.cz sežene každý řidič motocyklu Chooper nebo Cruiser potřebnou výbavu. Široká nabídka obsahuje vesty, mikiny, trička, bundy, rukavice, boty, přilby, nášivky, ozdoby, moto brašny vyráběné na zakázku, moto kufr a padací rám. Sklad v Petřvaldu je otevřen zájemcům o individuální prohlídku zboží po telefonické domluvě.

Kde se dají pořídit kožené moto brašny?

Prodávané sedlové moto brašny jsou podšity pěnovkou s vyztuženou zadní stranou. Kožené moto brašny se k motocyklu připevňují koženým pásem, anebo se pevně přišroubují k podpěrkám. Nabízené moto brašny si můžete doplnit o bezpečnostní zámek za doplatek, jenž je rovněž součástí naší nabídky.

Odolný, kožený moto kufr je užitečnou složkou moto výbavy

Bohatý sortiment kožených brašen v sobě zahrnuje také kožený moto kufr v mnoha variantách. Pokud se vám nelíbí žádný z modelů vystavených v obchodě Motobrašny.cz, můžeme vám je upravit podle vašich představ. A tak váš moto kufr může být opracován například s využitím barevných kůží, připojením bezpečnostních zámků a řemínků pro mnoha účelové uchycení. Prodávané moto brašny a moto kufry dokážeme vyrobit podle individuálních přání zákazníka, a tak nás směle kontaktujte.

Nedílnou součástí každé výbavy na motocykl je i bezpečnostní padací rám

Každý motocyklista by do své výbavy na motorku měl zahrnout rovněž bezpečnostní padací rám. Bývá doporučováno, aby padací rám byl vždy originál, s ohledem na bezpečnost řidiče i spolujezdce. Nabízíme originální bezpečnostní padací rám Yamaha, padací rám Victory Hammer Sport, stabilní padací rám Suzuki, Honda, Yamaha, Kawasaki a oblíbený padací rám Harley Davidson. Jež jsou vyrobeny z oceli, jsou pochromované s připojenými chromovanými šrouby a podložkami. Náš nabízený bezpečnostní padací rám mívá zpravidla průměr 32 milimetry a sílu zhruba tři milimetry. Kupte si u nás kvalitní bezpečnostní padací rám.

Autor: registracePR on Červenec 14, 2015
Category: Motorismus
Štítky:, ,
1 response to “Nezapomeňte na pravidelné obnovení výbavy na svůj motocykl”
  1. registracePR napsal:

    Samolepka na nádrži motorky chrání před poškrábáním od zipu. Dostupné jsou v mnoha provedeních. Kvalitní, odolné, ale i stylové tankpady vybírejte a objednávejte na webu pzdesign.cz.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.