Prevencí před požárem můžou být včasné revize elektro, avšak i revize elektrospotřebičů nebo revize hromosvodů

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Brzké revize elektro zjistí vadu elektrospotřebičů či hromosvodů o hodně dříve, než dojde k neštěstí s následkem ohrožení na zdraví, životě a majetku. Skutečný stav elektroinstalací a spotřebičů prokážou majitelům objektů časné revize elektro a revize elektrospotřebičů. Riziku vzplanutí může zabránit revize hromosvodů, kam přiřazujeme revize hromosvodů výchozí, dále revize hromosvodů periodické a revize hromosvodů mimořádné.

Revize elektro Praha se zaměřují na revize elektro bez omezení napětí, avšak také na na revize elektro nářadí a účelné revize elektrospotřebičů, účelné revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V, dané revize hromosvodů, jakožto také revize elektro zařízení VN a VNN. Firma se soustředí i na montáž a opravy elektrozařízení bez omezení napětí, dělá dozor nad prací elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. Aktuálně je firma orientována i na revize, prodej, opravy a servis elektroskútrů a elektrokol mnoha značek.

Všechny elektrospotřebiče se během revize elektrospotřebičů firmou Revize elektro Praha oštítkují identifikačními čísly, elektrospotřebiče budou přeměřeny a výsledné hodnoty se zanesou do předem vytvořených revizních karet pro každý elektrospotřebič. V průběhu revize elektrospotřebičů se testují činnost a chod spotřebičů. Nakonec se vystaví závěrečné ustanovení o stavu měřených spotřebičů.

Veškeré uvedené revize elektro a revize hromosvodů jsou nutné dle vyhlášky a zákonů č. 262/2006 Sbírky a č. 309/2006 Sbírky. Při případném vzplanutí anebo úrazu proudem pak pojišťovny můžou krátit pojistné plnění anebo nic nezaplatí nic v situaci, že majitel nemovitosti či pracovního objektu nesplnil zákonnou povinnost revize elektro a revize hromosvodů. Pokud inspekční orgán odhalí, že vlastníkovi chybí aktuální revize elektro, se udělují pokuty až 2 000 000 Kč. Pro obdržení certifikátu ISO a auditu na ISO se také požadují revize elektro.

Autor: registracePR on Leden 14, 2016
Category: Řemeslo a služby
Štítky:, ,
1 response to “Prevencí před požárem můžou být včasné revize elektro, avšak i revize elektrospotřebičů nebo revize hromosvodů”
  1. registracePR napsal:

    Inženýrsko geologický průzkum předem odhalí rizika, která mohou případně ohrozit Váš nový dům a jeho budoucí obyvatele – stavebníkům nových domů, obytných areálů apod. Pokud nevíte, co takový průzkum obnáší a chybí vám další informace nebo potřebujete poradit – kontaktujte mne prostřednictvím webových stránek hydrogeolog-ricany.cz.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.