Se španělskou kosmetikou PfC Cosmetics bude věk v občance jen číslem

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Snad všechny ženy se snaží uchovat svoji krásu řádnou péčí, a první na řadu většinou přichází péče o pleť. Následující článek bude zaměřený hlavně na pravidelnou péči, díky které nestrávíte každé ráno hodinu líčením, protože ani po probdělé noci nebude vaše pleť nést žádné stopy únavy.

Příroda jako nevyčerpatelný zdroj pro zdraví a krásu

Proč některé látky vyrábět složitě v továrnách, když se nacházejí běžně v přírodě? Proto v nabídce PfC Cosmetics nenajdete chemické prostředky, ale jen přírodní produkty, čerstvé, neparfémované, bez obsahu parabenů. Donesly se k vám například informace na hlemýždí krém, po kterém je pleť hebká a vyhlazená? Zvláštností je jeho výroba ze slizu hlemýžďů, kteří by jinak byli použiti pro výrobu některé kulinářské speciality. Tento sliz dodá pleti tak důležité látky, jako jsou kolagen, elastin, proteiny a vitamíny omlazující kontury pleti. Velké oblibě se těší i arganový olej, kterému se pro jeho anti-aging účinky přezdívá „elixír mládí“, pleť nemastí, ale zanechá příjemně vyhlazenou, navíc je to známý prostředek pro léčbu lupénky nebo ekzémů. Uhrovitá pleť zase ocení péči v podobě sírového mýdla, zamezující tvorbě mazu, vyčistí a stáhne rozšířené póry. Pokud vaše pleť volá po regeneraci, měli byste zkusit PfC kaviárovou řadu, s vráskami si zase dobře poradí kolagen krém. Jedním z vůbec nejlepších přírodních produktů je 99% Aloe Vera Gel bez barviv, pro zklidnění podrážděné kůže, s univerzálním použitím pro celé tělo, ruce i tvář. Pro kompletní revitalizace pleti a zpevnění kontur je vhodné používat PfC oxidační- kyslíkovou řadu, obsahující blahodárné výtažky z mořské řasy a výtažků z bambusu. Jak je očividné, kosmetických přípravků plných čistě přírodních ingrediencí je spousta.

Internet – ideální místo pro nákup kvalitní kosmetiky

PfC kosmetické přípravky můžete zakoupit přímo v internetovém obchodě. Nabídka je veliká, pomoc při řešení svého problému s pletí zde najde každá žena. Tématem číslo jedna je omlazení a zpevnění kontur.

Bydlíte-li blízko do Krnova, zakoupenou kosmetiku vám doručí do 30 km úplně zdarma.

Autor: registracePR on Květen 19, 2014
Category: Zdraví a kosmetika
Štítky:, , , ,

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.