Se ztraceným smyslem života si poradí zkušení kouči a program Moje síla

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Úplně nulový zájem o zaměstnání, pocit ztráty mužství, libida, nadcházející krize středního věku, deprese a stres. To jsou pojmy, jakými se zaobírá mnohý muž. Kde se nachází ztracený smysl života? Jakým stylem lze opanovat stres, psychické vypětí, záporné myšlenky, deprese, úzkostné představy, že náš život už nemá cenu? Inovátorský program Moje síla se soustředí speciálně na ty muže, již se nějakým způsobem nedovedou najít, nevědí, jak se uplatnit, zaobírají se duchovnem. Projekt byl vytvořen také pro muže, kteří chtějí být v ideální kondici, touží po radostném bytí a jasných myšlenkách.

Ale rádi bychom si pro projekt získali ty, kdo se neradi přizpůsobují všem, nebo hledá nový životní styl, dychtí po čímkoli jiném, s čím se doposud nepotkali. Moderní koučing programu Moje síla je orientován na muže v složitých osobních situacích, případně poradí těm, kdo dychtí po novém životním kurzu. Jelikož se zaobíráme také duchovnem, a tak koučing programu soustředíme jak na skvělý duševní vývoj, tak rovněž na fyzický vývoj. Tomu jsou obětovány naše programy.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli jsou zaměřeny přednášky Ročního programu pro vytrvalce. Další plán Chci změnu je soustředěn hlavně na Sílu Srdce. Pobytové programy v Thajsku a na Krétě zahrnují koučing na Cestě poznání a pro růst Síly. Sporty jako thajský box, běh či free diving jsou doplňovány lekcemi duševního zdokonalování koučing sebeúcty a kontroly emocí. Během celého roku se můžete přidat do Průběžného programu konaného v Praze. Relaxace a meditace vyplňují pauzy během sportování. Součástí programu je trénink mozku, Síla Myšlenky je rovněž součástí tréninku. Odborný koučing Individuálního programu je připraven tak, aby se rozhýbal, uvolnil duševní vypětí, vyřešil nástrahy života, objevil skutečné hodnoty a harmonii.

Autor: registracePR on Září 25, 2015
Category: Zdraví a kosmetika
Štítky:, ,
2 responses to “Se ztraceným smyslem života si poradí zkušení kouči a program Moje síla”
  1. registracePR napsal:

    Jednou z léčebných metod alternativní mediciny je dnes už známá Bachova květová terapie . Léčí negativní stavy mysli, nálady, emoce u dospělých jedinců, dětí i zvířat. Chcete-li se o této osvědčené metodě dozvědět více, navštivte naše webové stránky bachovy-esence.com.

  2. registracePR napsal:

    V nabídce koupelových solí na webu trigonmedia.cz najdete mořské soli z Mrtvého moře bohaté na minerály. Koupelová sůl z Mrtvého moře má detoxikační účinky a blahodárný vliv na pokožku zasaženou například psoriázou. Přečtěte si na našich stránkách přesné složení i návod k použití.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.