Ubytování na Slovácku – penzion U Kulky

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Kyjov nabízí mnoho kulturních akcí a turistických památek, vč. krásných přírodních scenérií, výborného vína a jídla. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky moravského města Kyjov přichystaná rozsáhlá nabídka zajímavých kulturních akcí,

Kultura, folklór, sport a ubytování Kyjov

Turisté zde mohou poznat místní hudbu a tance na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, poslechnout si cimbálovou muziku, navštívit výstavu Bohumila Hrabala nebo výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“. Návštěníci se také mohou těšit na oblíbené Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří shání komfortní ubytování Kyjov, určitě doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, dobré pití a rodinnou atmosféru ručí penzion Kyjov – penzion U Kulky – ležící v samém centru Kyjova, penzion disponuje kapacitou 80 osob a kromě pohostinné, příjemné atmosféry nabízí také skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete rozhodně příznivými cenami, dobrou domácí stravou doplněnou o výtečné moučníky či opékaná, grilovaná či uzená masa.

Kyjov a cyklistické stezky v jeho okolí

Zastánci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion se nachází v centru Kyjova, a proto si každý cyklista může podle náročnosti a délky vybrat stezku, která pro něj bude nejideálnější. Za prozkoumání tak stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Autor: registracePR on Květen 28, 2015
Category: Cestovní ruch
Štítky:, ,
2 responses to “Ubytování na Slovácku – penzion U Kulky”
  1. registracePR napsal:

    Diskrétní místo pro vaše dostaveníčko s milenkou nabízí Milenecký azyl Praha . Diskrétní relaxační Apartmány Wellnes SPA Smíchov vám zajistí soukromí a příjemné prostředí.

  2. registracePR napsal:

    Dovolenou na příští léto můžete objednávat již nyní. Využijte nabídku cestovní kanceláře Eliška v kategorii Chorvatsko levně si můžete vyhledat ubytování v apartmánech dle svých možností a představ. Cestovní kancelář zprostředkovává ubytování u přímých majitelů penzionů, s nimiž má podepsané smlouvy.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.