Unikátní krby a krbové vložky vyráběné s citem pro detail a na přání zákazníka

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

ProfiKrby staví profesionální krby: jedinečné výrobky zhotovené na zakázku, které se vyznačují variabilitou vložek z designového pojetí, výkonů a použití. Například krbová vložka Kobok nahrazuje vestavěná kamna, řadí se k designovým a společenským kouskům s akumulační dobou trvající až deset hodin.

Úplný souhrn položek pojímá krbové vložky Kobok, prospěšné stavební materiály na krby, rozvody tepla, různá krbová příslušenství a doplňkové produkty, vychvalovaná krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, efektivní kouřovody s příslušenstvím, nevyjímaje postupy, udržování a vyčištění krbů. Společnost je zaměřena i na čištění komínů. Klienti, jež zajímají akumulační krby, krby s akumulační hmotou kolem krbové vložky, případně ve spalinové cestě nebo na krbovém plášti, mohou také svůj krb doplnit o akumulaci energie do vody v akumulační nádrži. Výše zmíněné  krby mají skutečné energetické zvýhodnění, jsou úsporné pro ekonomiku domácností i pro veškeré okolní prostředí.

Sortiment firmy ProfiKrby je soustředěn na spolehlivá krbová kamna Thorma, účelná krbová kamna Thorma s výměníkem, kamna akumulační či kamna s designem krbů nezapomíná ani na tradiční sporáky na tuhá paliva. Závažným činitelem, kterého si budou cenit vážní zájemci o krbová kamna, značkové krby, úsporné krbová kamna Thorma a stále populárnější sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou nepostradatelné náhradní součásti, jako jsou třeba náhradní vyzdívky či skla pro krbová kamna.

Jednotlivá krbová vložka se vybírá podle konkrétních parametrů: účinnost, průměrný hodinový výkon, rozměry sirky dveří s rámem, výška dveří, vyvedení, k tomu ještě průměr kouřovodu. Zájemci si mohou zvolit krbové vložky, jež je skladem v desítkách podobenství. Před samotným výběrem určitě kontaktujte naše specialisty, kteří pomůžou s radou, která krbová vložka se k danému stavení hodí.

Autor: registracePR on Duben 14, 2016
Category: Domácnost
Štítky:, ,
7 responses to “Unikátní krby a krbové vložky vyráběné s citem pro detail a na přání zákazníka”
 1. registracePR napsal:

  Přemýšlíte o tom , že byste si domů nechali vystavět krb? Moderní krby do domácnosti nebo na terasy či zahrady nabízí společnost AMAR Krby Morava s.r.o.. Krby nejen dodávají , ale také se specializují na jejich montáž dle přání klientů.

 2. registracePR napsal:

  Zahradní krby od firmy Věříš jsou praktické, plně funkční a hodí se do každé zahrady. Pokud rádi pořádáte na zahradě oslavy a zvete si své přátele, tak se vám určitě bude hodit pěkný a kvalitní zahradní krb od této firmy..

 3. registracePR napsal:

  Se střešními okny zajistíte dobrou ventilaci a dostatek přirozeného denního světla v obytných podkrovích. Nejoblíbenější mezi zákazníky jsou střešní okna velux . Otevírací systém oken zabudovaných do zkosené střechy umožňuje bezproblémové odvětrávání.

 4. registracePR napsal:

  Vertikální zahrady se pomalu dostávají do podvědomí lidí. Vertikální zahrada, je tvořena tak, že rostliny rostou směrem vzhůru a to za pomocí mříže nebo jiného podpůrných systémů. Tato zelená stěna zajistí soukromí na vašem dvoře.

 5. registracePR napsal:

  Kobercový ráj nabízí různé druhy koberců , vybrat si můžete klasické koberce, běhouny, vlněné koberce nebo kusové koberce. Kusové shaggy koberce se vám určitě budou líbit, a navíc máte možnost vrátit koberce do 30 dnů zdarma na náklady prodejce. Nabídka obsahuje široké množství vzorů i druhů, takže si jistě vyberete.

 6. registracePR napsal:

  Dopřejte své kočičce prostor pro dovádění i pro odpočinek. Koupí škrabadla a odpočívadla pro kočky si ochráníte před ostrými drápky vaší kočičky čalounění své sedačky i koberce a ještě budete mít krásný výhled na hrající si kočičku. Škrabadlo se stane oblíbeným místem vašeho mazlíčka .

 7. registracePR napsal:

  Pohodlné rozkládací válendy máme pro ty, kteří upřednostňují a dovedou ocenit především kvalitu nábytku i použitého potahového materiálu. Inspirujte se u nás výhodným nákupem v eshopu sedaci-soupravy-nabytek.cz.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.