Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha souběžně pronajímáme stavební stroje

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Pro kvalitní zemní a výkopové práce Benešov, Praha, ale i na odbahnění rybníku, by se měli povolávat kvalifikovaní odborníci s příslušnou technikou. Podnik Libora Pospíšila má centrálu u Benešova a působí u v jeho okolí, což není podmínkou. Zásluhou vlastních strojů a zařízení jsou veškeré zemní a výkopové práce Benešov, Praha dělány s malými náklady navíc. Ve fotogalerii na webových stránkách si lze prohlédnout používané stroje jako například pásový bagr, minibagr, pásový minibagr anebo traktorbagr. Všechny stavební stroje, avšak i hutnící techniku, plošiny a potřebné nářadí půjčuje půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Všechny minibagry, traktorbagry, bagry, jakož také plošiny, smykové kolové nakladače, pracovní teleskopická plošina (rameno), anebo zametací vůz se zapůjčují za smluvní ceny, ceník je uveden na firemním webu, Ověřená půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, se zaměřuje na zápůjčku strojů v lokalitách u Benešova, kolem Prahy a v celém Středočeském kraji. Pro potenciální klienty je samozřejmostí odborná a proškolená obsluha. Zmiňovaná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je k užití soukromým subjektům i pro celé společnosti.

Také nákladní autodoprava Benešov, Praha je přichystána pro jednotlivce i celé podniky. Na webu jsou uvedeny ceny za pronájmy nákladních aut Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy. Autopůjčovna Libor Pospíšil má svoje auta, díky tomu jsou služby, servis a cena za pronájem velmi obstojné. Mimo aut Tatra, Renault, Iveco, Man se pronajímá třeba Ginaf 380 s hydraulickou rukou a podvalník pro přepravování těžkých strojů do třiceti tun.

Firma se soustředí i na půjčování hutnící techniky, navíc k tomu přistavuje a dává k pronájmu kontejnery, provede demoliční a bourací činnosti, rozkrájí asfalt anebo beton.

Autor: registracePR on Únor 9, 2016
Category: Řemeslo a služby
Štítky:, , ,
3 responses to “Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha souběžně pronajímáme stavební stroje”
  1. registracePR napsal:

    Nabízíme prodej plastových produktů – hotové díly, desky extrudované, plastové tyče plné i duté, desky lisované – lehčené z PVC – detailní nabídku najdete na webu mepla.cz.

  2. registracePR napsal:

    Provádíme renovace laku auta , oživení laku vašeho vozidla aplikací špičkových grafenových a keramických nanopovlaků. Nanopovlak poskytne ochranu na dobu sedmi let. Navíc je perfektně lesklý a hladký, chrání před oděrem a chemickými látkami a redukuje skvrny.

  3. registracePR napsal:

    Moderní technologií disponuje plazmová řezačka , práce s ní je rychlá a kvalitní. Nabídka je poměrně široká, pro občasné využívání si vystačíte s běžně dostupnými hobby plazmami.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.