V Pivovaru Chýně se nalézá rovněž ohromující restaurace s dětským koutkem Praha

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Pro návštěvy, žíznivé cyklisty a početné rodiny s dětmi Pivovarský dvůr Chýně u Prahy připravuje polední menu a speciality české kuchyně. Dnešní Pivovarský dvůr Chýně v minulosti sloužil k chování dobytka v objektu klášterních hospodářských stavení. Dnes se v Pivovaru Chýně nachází restaurace s dětským koutkem Praha pro turisty, odpočinkové místo s pivnicí a občerstvením.

Pivovarský dvůr Chýně má ideální polohu na stezce pro cykloturisty, unavení návštěvníci si na letní zahrádce často zamlouvají čerstvé domácí bramboráčky, skvělé daňčí klobásy, různorodé steaky, rozmanité domácí limonády pro nejmenší, nebo polotmavou dvanáctku a jiná piva pro dospělé. Zajímavá restaurace s dětským koutkem Praha se musí zamlouvat především rodinám s dětmi, na které v dětském koutku čekají rozmanité zábavné činnosti, jako je třeba pohádková babička, malování na obličej, k dispozici je hrad na skákání, nebo bublinková diskotéka a soutěžní odpoledne. V Pivovarském dvoře Chýně u Prahy je ideální prostor i pro pořádání dětských narozeninových party a jiných oslav s lahodným občerstvením. Všichni cestovatelé si v sympatické restauraci můžou zpříjemnit čekání na letadlo díky poloze pivovaru blízko Letiště Václava Havla v Ruzyni.

Dobré polední menu a speciality české kuchyně pojímají lahůdky, jako jsou kupříkladu grilovaná masa, avšak také koleno pečené na pivu, skvělý pivovarský guláš, kořeněná pečená žebírka, ojedinělý tatarák z pravé svíčkové, speciální steaky z rozličných typů masa, připravují se staročeské hody, připravuje se králičí špíz, husí a kachní specialitky, skvělá hovězí svíčková, svíčková z telecího masa, popřípadě svíčková na smetaně. Všechno polední menu zahrnuje polívku a hlavní jídlo za přijatelných 85 korun. Veškerá piva jsou kvasnicová, kvašená spodem, případně nefiltrovaná svrchně. Při vaření piva se dodržují staročeské výrobní postupy a technologie, a to za využití sladu, vody i chmele. Proto český světlý ležák je tradiční světlé, kvasnicové pivo vyrobené z českého zboží, kořeněné populárním chmelem z Žatce.

Autor: registracePR on Únor 17, 2016
Category: Řemeslo a služby
Štítky:, ,
3 responses to “V Pivovaru Chýně se nalézá rovněž ohromující restaurace s dětským koutkem Praha”
  1. propagator napsal:

    Dřevěný nábytek do ložnice a chcete postele z masivu? Výborně! Můžeme vám doporučit kvalitního výrobce, jehož zboží si lze objednat na eshopu postelezmasivu.com. postele z masivu od kvalitního českého výrobce

  2. registracePR napsal:

    Za dobrou víkendovou zábavou nemusíte jezdit jen do Prahy. Hudební klub Liberec Warehouse nabízí skvělé hudební koncerty . Je vyhledávaným hudebním klubem . Užijte si svůj volný večer na maximum v příjemném prostředí hudebního klubu Warehouse v Liberci.

  3. registracePR napsal:

    Velmi oblíbenou bulharskou odrůdu bílého kvalitního vína Gergana, shánějte pouze na webových stránkách obchodu vinabg.cz, který je přímým dovozcem od bulharských vinařů. Pak máte jistotu, že za své peníze skutečně dostanete vynikající víno z Bulharska.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.