Vybavte si svou domácnost elegantní nábytkem na míru

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Firma Nábytek Lupínková je jedničkou na trhu s desénovým nábytkem české kvality již od roku 1995. Nyní je ze společnosti Nábytek Lupínková prestižní značka spojená s kvalitou, cenovou dostupností a jedinečností. Sortiment firmy zahrnuje pohovky, sedací soupravy, křesla, kancelářský a sektorový nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, jídelní soupravy a konferenční stolky. Specialitou je nábytek na míru, který vyhovuje nárokům klientů.

Designový nábytek na míru představuje všechny kusy nábytku do bytu, na které si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? S postelemi lehce sladíte si ložnicový nábytek tak, aby se usínání a odpočívání staly těmi nejkrásnějšími činnostmi dne. Stoly a židle jsou zpravidla z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme rovněž sedací soupravy na míru z dílny společnosti PF Nábytek. Zájemce o kvalitní české sedací soupravy si z nabídky vybere kusy, jež se dají libovolně kombinovat a přizpůsobovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusní hovězinou. Výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte navíc zaručeno, že vydrží min. 10 let.

Výběr kvalitní válendy či postele závisí pouze na požadavcích každého klienta, který má k dispozici celou řadu rozmanitých designů a materiálů. Výrobou nábytku se zabývají především čeští výrobci, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze variabilně potáhnout kůží, nebo látkou. Ložnicový nábytek od společnosti BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Společnost Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, společnost Maws se zabývá celočalouněnými postelemi a Gazel používá k výrobě postelí smrkové dřevo.

Autor: registracePR on Leden 21, 2016
Category: Domácnost
Štítky:, ,
3 responses to “Vybavte si svou domácnost elegantní nábytkem na míru”
  1. propagator napsal:

    Chcete se přátelům chlubit něčím, co doma má jen málokdo? Pořiďte si dřevěnou bukovou nebo dobovou postel od postelezmasivu.com. Ve dřevěné posteli se již v dávných dobách milovali především bohatí lidé, kteří si mohli tento luxus dovolit. Nyní si tento luxus mužete dovolit i vy, stačí si vybrat na postele z masivu tu pravou postel pro Vás.

  2. registracePR napsal:

    Vybírejte si ubrusy podle příležitosti. Na slavnostní oběd nebo večeři se hodí damaškové ubrusy , které jsou charakteristické vysokou gramáží. Vyrábí se ze 100% bavlny s gramáží 190 m2. Vysoce kvalitní textilie je příjemná na dotek a vypadá elegantně. Na internetu je naleznete v nabídce specializovaného prodejce MABAKO.cz.

  3. registracePR napsal:

    Pořiďte si v eshopu krbymorava.cz moderní krbovou vložku s výměníkem na teplou vodu – prosklenou, takovou, která se bude hodit do vašeho interiéru. Pokud si nejste výběrem jisti, neváhejte se na nás obrátit, ochotně vám poradíme a navrhneme pro vás to nejlepší řešení.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.