Vybíráte letní dovolenou? Co takhle Chorvatsko?

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Chorvatsko je nejenom mezi Čechy stále velmi oblíbenou turistickou destinací. Není příliš daleko, moře je krásné, ceny jsou příznivé a navíc zde Čechy moc dobře znají, a tak se o ně umějí náležitě postarat. Nyní se společně podíváme na to, co všechno můžete v Chorvatsku zažít.

Pěkné ubytování blízko pláže

Při vybírání dovolené většinou jako první sháníme vhodné ubytování. Chorvatsko ubytování představuje širokou škálu možností, takže si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Dovolujeme si doporučit, abyste si raději zaplatili pokoj v pěkném hotelu či apartmánu, který bude navíc poblíž moře. Svoji dovolenou si tak pořádně užijete. Velmi populární je především ubytování v apartmánech. Chorvatsko apartmány totiž doslova oplývá, a zvolit si tak ten správný je vskutku snadné.

Užijte si moře naplno

Dnes už dovolenou nepředstavuje pouze koupání a slunění se, i přestože se jedná o velmi příjemné činnosti. Mnoho turistů však aktivně vyhledává i jiné činnosti s mořem spojené. Je možné si tak půjčit např. loď, surf nebo třeba vodní skútr. Kromě odpočinku tak můžete zažít i adrenalin. To vše Chorvatsko dovolená poskytuje.

Chorvatsko a jeho vnitrozemí

Chorvatsko není jen dovolená u moře. Dovádění v moři je možné čas od času vyměnit třeba za túry po chorvatských kopečcích, které mají skutečně něco do sebe a navíc jsou v poslední době dosti vyhledávané. Chorvatská příroda vás doslova očaruje a je vcelku jedno, zda do ní vyrazíte na kole nebo pěšky. Věřte však, že je polehávání na pláži o něco příjemnější po pořádné túře, kterou jste absolvovali předchozí den. V Chorvatsku můžeme najít také celou řadu zajímavých památek, na které se určitě musíte dojet podívat. Jak je tedy vidět, Chorvatsko dovolená je skutečně pestrá.

Autor: registracePR on Březen 6, 2015
Category: Cestovní ruch
Štítky:, ,
3 responses to “Vybíráte letní dovolenou? Co takhle Chorvatsko?”
  1. registracePR napsal:

    Chystáte-li se na rodinnou dovolenou na Slovensko a hledáte pěkné ubytování, tak vyzkoušejte například internetový portál ubytovani-dunajskastreda.cz, kde si můžete vybrat penzion, hotel nebo apartmány Dunajská Streda . Dunajská Streda patří mezi turisticky nejvyhledávanější lokality na Slovensku.

  2. registracePR napsal:

    Zajistěte si již nyní letní dovolenou s přáteli a vyberte si například zájezd na kolech u cestovní kancelář FRČÍME .cz Dovolená na kolech vás určitě nadchne tak, že příští rok budete uvažovat opět o nějakém pěkném zájezdu.

  3. registracePR napsal:

    Nestůjte v lékárně ve frontě a navíc ušetřete peníze. Dobrá rada nad zlato! Využijte služeb online lékárny nonrx.cz, která Vám nabízí volně prodejné léky, doplňky stravy a další produkty za skutečně dobré ceny. Naši zkušení lékárníci Vám ochotně zodpoví veškeré Vaše související dotazy.

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.