Vyvalil jsem oči. Takhle nabušený sexshop jste nikdy neviděli. Srozumitelně česky!

Získejte zpětný odkaz zdarma - Váš článek zde zdarma!

Vymýšlel jsem erotické zpestření pro svoji ženu. Vlastně kecám – ne pro manželku – ale pro oba. Tak, abychom našli ztracenou sexuální mízu. Jasně že se stále milujeme, ale sex byl poslední dobou tak nějak stejný. Ani jednomu sex nevyhovoval, jak by měl. Jenže brouzdání po sexshopech s radami a pomůckami je vleklé, když jsem přitom vůbec nevěděl, co konkrétního chci. Poté mě ale zarazilo, že jsem nakonec našel jednu stránku, kde se nachází databáze s články o tom, jak se používají erotické pomůcky. V sexshopu v sekci Inspirujte se se nachází obrovské množství testů sexuálních hraček, prádla a jiných neotřelých věcí, jež se dají použít pro okořenění sexu.

Uživatelé tam objasňují, co s hračkami provádějí, jak rozmanité jsou různé erotické pomůcky, vibrátory anebo prádlo. Najdete tam, jaké vlastnosti mají různé vibrátory, čemu se vystříhat, atd. A tak stránky doporučuju jako ideální zdroj nápadů o sexu vůbec. Několik dní mi trvalo, než jsem všechno vstřebal. Sex se ženou se zintenzivnil právě díky inspiracím z těchto stránek. Dokonce jsem tam našel sekci Pořádná masturbace, kde jsou nápady jak na sex v jednom.

Byl jsem překvapen, že tam mají celkem sympatickou prodavačku. Přestože má někdy slabší vyjadřování, ale alespoň nějaké návody jsou vtipné. Třeba i návod jak zvětšit penis. Samozřejmě usiluje o to, aby jí sexshop prosperoval, k tomu vám i může poradit! Gumové vibrátory, anální kolíky v různých velikostech, neotřelé kovové erotické pomůcky, sady populárních pout, kroužky a návleky v sadách – to zná, což musí ocenit hlavně její partner. Dokonce píše, jak vášnivý může být sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Upřímně – takovou ženskou bych doma chtěl mít.

Takže jsem vám popsal nejlepší web s erotickými pomůckami a o sexu vůbec, který jsem ozkoušel.

Autor: registracePR on Duben 15, 2016
Category: Internet, Obchod
Štítky:, ,

Leave a Reply

Last articles

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje CZWWW, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.